#
Підписання договору та реєстрація у особистому кабінеті
#

Для підписання договору просимо зв`язатись з клієнт менеджером по телефону + 38 (044) 227 50 51. Після підписання договору Ви отримуєте персональній логін та пароль для входу у особистий кабінет.

Ви обираєте необхідні Вам товари та прописуєте до них критерії
# #

Ви формуєте Ваш особистий асортимент і щодня з ним працюєте. На цьому этапі дуже важливо прописати критерії товару, згідно з якими ми будемо збирати і доствляти Вам овочі та фрукти.

Оформлюєте Ваше замовлення
#

Якщо необхідно щось додати до основного замовлення, то ви можете відправити потрібі позиції окремим замовленням, а якщо потрібно внести корективи до вже відправленого замовлення, телефонуйте за цілодобовим номером вказаним на сайті.

Ми збираємо Ваше замовлення
#

Ми намагаємось збирати товар так, щоб Він максимально відповідав Вашим коментарям.

Замовлення їде до Вас у автомобілі з холодильним обладнанням
#

Бажаний час доставки Ви можете узгодити з вашим менеджером ще на стадії підписання договору. Якщо виникнуть побажання до зміни узгодженого часу - Ви можете їх прописати у коментар до відділу логістики. Якщо Ви зробите замовлення у особистому кабінеті до 22.00, воно буде зібране та відправлене у першій половині наступного дня. Якщо Ви зробили замовлення після 22.00 та до 11.00, воно буде зібране та доставлене у другій половині дня.

Найсвіжіші овочі та фрукти на Вашій кухні
#

Всі питання, що виникають у процессі роботи і прийому товару просимо адресувати Вашому клієнт менеджеру.