01

Відділ продажу - найкращі друзі клієнтів. Саме вони з любов'ю та турботою ставляться до кожного замовлення, дбайливо стежать за тим, щоб товар відповідав вашим очікуванням та готові допомогти з будь-яким питанням, що стосується продуктів від ЛАТУК.

Відділ продажу
02

Логістика - це хлопці з імунітетом на сніг та трафік на дорогах. Більше своєї роботи вони люблять тільки швидкість та оперативність. Їх головна задача – завжди намагатись своєчасно доставити товар за будь яких обставин.

Логістика
03

Склад - це місце, де відбувається магія. Саме тут наші співробітники читають всі ваші коментарі, дбайливо збирають замовлення і з любов'ю оглядають кожну позицію, яку ви незабаром отримаєте на Вашу кухню.  

Склад
04

Відділ закупівель - це ті люди, які найпершими відповідають за високий клас якості продуктів від ЛАТУК. Саме тут стежать за тим, щоб ви мали можливість отримати найкращі продукти як з родючих ланів України, так і з усього світу.

Відділ закупівель
05

Досвід співпраці з нашим відділом бухгалтерії, це якісно новий рівень комфортного фінансового сервісу. Наша бухгалтерія - це об'єднання професіоналів, які відповідають за точність у цифрах і роблять все, для того щоб ви отримали максимально приємні враження від співробітництва з нами.

Бухгалтерія